درباره ما

درباره ما

داروگستر یاسین به عنوان یک شرکت تولید و توزیع کننده محصولات دارویی در سال 88 شروع به کار کرده است. فعالیت ما بر تأمین داروهای حیاتی اعم از ژنریک و برند، در راستای حفظ جان تمامی بیماران در سراسر کشور متمرکز شده است. ما بر آنیم که سطح دانش و آگاهی عمومی را نسبت به مشکلات سلامتی، تحقیقات انجام شده در این زمینه و جدیدترین روش ها و تجهیزات درمانی ارتقاء دهیم تا از این طریق گامی در راستای ارتقاء کیفی زندگی مردم برداشته باشیم.

اهداف سازمان

شرکت داروگستریاسین در تلاش است تا پایان سال 1400 با بهره‌گیری از مدیران متعهد و تلاش متخصصین در زمره پنج شرکت برتر حوزه پخش دارو در ایران قرار گیرد و به طور همزمان با گسترش حوزه عملکرد از فضای تامین و توزیع به حوزه تولید و سرمایه‏ گذاری تبدیل به هلدینگی جامع در خصوص ارائه محصولات سلامت محور گردد.

پیام مدیریت

 

«هلدینگ یاسین» وعده می دهد با ارائه خدمات و محصولات متنوع و با کیفیت و در راستای نیازهای «سلامت چندوجهی همگانی» و همه جانبه جامعه اعم از جسمی و روحی، فردی و اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و... در سرتاسر کشور، حس اطمینان، آرامش و رفاه را از طریق دریافت محصولات «سلامت محور» (کالا و خدمات) برای مخاطبان خود فراهم آورد.
هلدینگ یاسین با کلیه برندهای فعال در حوزه سلامت رقابت می کند و برای همه آنان که به سلامتی چندوجهی(جسمی، ذهنی و روحی) اهمیت می دهند، اعم از تولیدکنندگان،توزیع کنندگان و مصرف کنندگان محصولات و خدمات مرتبط با این حوزه ، به واسطه داشتن زیرساخت ها و استانداردهای سطح بالا،توان مالی و مدیریت و راهبری یکپارچه، ارتباطات و تعاملات سیاسی موثر، امکان تولید، توزیع و واردات، علاوه بر ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت مطلوب به نماد سازی برای سلامت چند وجهی جامعه می پردازد

 

فرهنگ سازمانی

مدیران، متخصصان و کارکنان مجموعه به عملکرد شفاف و صادقانه پایبند هستند و خواسته های مشتریان و پاسخگویی شایسته به نیازهای آنان را مقدم بر نیازهای خود می دانند. ارائه محصولات با کیفیت متناسب با نیازهای حوزه سلامت مهم ترین اصل در نگاه کارکنان است.
تلاش خستگی ناپذیر مجموعه مدیران و کارکنان به صورت گروهی در مسیر بهبود مستمر و اعتلای برند هلدینگ یاسین از طریق حرکت در راستای اهداف و رشد و تعالی سازمان است .
افزایش حس مسئولیت‏پذیری در کارکنان و تقویت روحیه پاسخگویی مهمی است که هلدینگ یاسین با توجه به شایسته سالاری و بهبود محیط کار و ارتقای کیفیت زندگی کاری کارکنان در پی آن است. هچنین مدیران به یادگیری و رشد با محوریت تسهیم دانش و تشکیل یک سازمان یادگیرنده پایبند هستند.

 

 

تیم مدیریت

 دکتر سید روح الله حسینی
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره

دکتر خطیبی
مدیر استراتژی

دکتر اله وردی
مشاور برندینگ

کامران شکوری زنگنه
معاون مالی و اداری

 محمد جعفری
معاون اجرایی

علی رحمانی
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل

   

 

کاظم فیض اللهی
مدیر فروش

مهسا اهون
مدیر تامین کالا

امیر حسن ثقفی
مدیر فناوری اطلاعات

مجید نورجهان
مدیر مالی

 

 

 

وعده برند

«هلدینگ یاسین» وعده می دهد با ارائه خدمات و محصولات متنوع و با کیفیت و در راستای نیازهای «سلامت چندوجهی همگانی» و همه جانبه جامعه اعم از جسمی و روحی، فردی و اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و... در سرتاسر کشور، حس اطمینان، آرامش و رفاه را از طریق دریافت محصولات «سلامت محور» (کالا و خدمات) برای مخاطبان خود فراهم آورد.

 

 

تاریخچه

 شرکت داروگستر یاسین که دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است، یک شرکت سهامی خاص با 400 نفر پرسنل در سرتاسر ایران می باشد. این شرکت به عنوان یک شرکت تولید و توزیع کننده محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در سال 1388 تأسیس شد. با اولویت دادن به بخش فعالیت توزیع، این شرکت توانسته است ظرف کمتر از دو سال، با بهره گیری از یک سیستم توزیع گسترده و پرسنل ماهر و آموزش دیده،  به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان محصولات دارویی در ایران مطرح شود. با 25 انبار که هر یک بطور متوسط 1000 متر مربع وسعت دارند، سیستم سفارش آنلاین و نرم افزار توزیع به روز، سیستم توزیع مکانیزه ما توانسته است با افزایش فروش تا 300 درصد در سال مالی دوم نسبت به سال اول، کارآمدی خود را به اثبات برساند.

هدف پرسنل جوان و خلاق و همچنین مدیران مجرب ما فراهم کردن دسترسی آسان و سریع به مراقبتهای بهداشتی مطمئن تر با قیمتهای مناسبتر است. از این رو، در نظر است که تعداد شعب و نمایندگیهای خود را، که در حال حاضر 25 واحد در سرتاسر ایران می باشد، افزایش داده و سطح وسیعتری را تحت پوشش کامل خود قرار دهیم. در راستای حفظ جان تمامی بیماران در سراسر کشور،  فعالیت ما بر تأمین داروهای حیاتی اعم از ژنریک و برند متمرکز شده است. برای نیل به این هدف، در حالی که در ابتدای فعالیت توزیع، 200 قلم دارو در سبد دارویی ما وجود داشت، این رقم طی همکاری با 45 تأمین کننده داخلی در حال حاضر به 1400 قلم رسیده است. ما همچنین بر آنیم که سطح دانش و آگاهی عمومی را نسبت به مشکلات سلامتی، تحقیقات انجام شده در این زمینه و جدیدترین روش ها و تجهیزات درمانی ارتقاء دهیم تا از این طریق گامی در راستای ارتقاء کیفی زندگی مردم برداشته باشیم.

در راستای وسعت بخشیدن به فعالیتهای تجاری خود تا سطح بین المللی، این شرکت قصد دارد سالانه 20 درصد سرمایه خود را افزایش دهد و با شرکتهای تولید کننده محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در سرتاسر دنیا روابط تجاری برقرار کند.    

تقدیرنامه ها

مشتریان

تامین کنندگان

گواهینامه ها